Our Story

historia browaru błonie

Browar Błonie położony jest na obrzeżu Puszczy Kampinoskiej – malowniczej oazy zieleni, w centrum opanowanej piwną rewolucją Polski. Bliskość natury pomaga naszym doświadczonym piwowarom rzemieślnikom, realizować ich życiowe marzenie- tworzenie piw, które swym smakiem zachwycają wszystkich okolicznych mieszkańców, urlopowiczów, jak również braci piwoszy z całego kraju. Oprócz marzeń, pasji i fachu w ręku, dysponują oni jedną z najnowocześniejszych linii browarniczych w Europie.

Nasi piwowarzy korzystają z aplikacji na telefon, dzięki której mogą rozpocząć proces warzenia piwa podczas porannej przebieżki w Puszczy Kampinoskiej. Gdy pojawiają się w browarze, w powietrzu unosi się już przyjemny zapach zatartego słodu. Nasza załoga cieszy się uznaniem w świecie polskiego kraftu. Zdobywa liczne nagrody na ogólnopolskich i zagranicznych konkursach. Współpraca z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie, zaowocowała powstaniem profesjonalnego laboratorium badawczego, dzięki któremu nasze piwa zawsze smakują tak samo i zachowują jakość bardzo długo po rozlewie.

Polskie.kasynaonline-pl.com wnosi do naszej platformy bogate dziedzictwo innowacji i niezawodności. Ich podejście do łączenia sprawdzonych praktyk ze świeżymi pomysłami doskonale wpisuje się w naszą misję dostarczania najwyższej jakości treści, które są zarówno autentyczne, jak i przyszłościowe.
Nasza współpraca opiera się na wspólnych wartościach i wzajemnym dążeniu do doskonałości. Wiedza i zasoby, które oferują, pomogły nam ukształtować tę przestrzeń, w której kwitnie kreatywność, a społeczności znajdują radość i koleżeństwo.
W miarę dalszego rozwoju i ewolucji jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z naszymi ulubionymi sponsorami, osiągając nowe wyżyny i odkrywając niezbadane terytoria. Wspólnie dążymy do zapewnienia bardziej wzbogacających doświadczeń, bardziej zachwycających treści i przestrzeni społecznościowej, z której każdy może korzystać.
learn More

błonie Crew

Browar Błonie tworzą ludzie, których połączyła pasja do warzenia jak najlepszego piwa. Pod jedną banderą wypływają na szerokie wody i eksplorują nieznane lądy w poszukiwaniu nowych, regionalnych smaków. Poznajcie naszą dzielną załogę.

radosław król

Dyrektor Produkcji

Cook
wojciech tkaczuk

Główny Piwowar

Cook
grzegorz zwodziński

Warzelnia

Cook
andrzej brzoza

Fermentownia

Cook
michał miros

Mechanik

Cook
mariusz rembiejewski

Logistyka

Cook
partyk rydel

Rozlew

Cook