Czy jesteś osobą pełnoletnią?
TAK
NIE
Nie możesz wejść na stronę, ponieważ nie jesteś pełnoletni. Aby wejść na stronę musisz posiadać co najmniej 18 lat.

Nasze piwa

Inne beczki

Inne Beczki płyną pontonem przez ocean. Nasza marka piw rzemieślniczych przełamuje standardy kraftu. Poznaj smaki, które zdobyły uznanie zarówno wśród hop headów, jak i jurorów najważniejszych konkursów piwowarskich. www.innebeczki.pl

Kampinoskie

Piwo Puszczy Kampinoskiej to seria opracowana dla miłośników natury. Piwo warzone niecałe 10 km od Puszczy pozwoli Ci zanurzyć się w głębi smaku, który przeniesie Cię do dziewiczych zakamarków naszego pięknego kraju. Ucieknij na chwilę od zgiełku miasta i poczuj smak leśnej wędrówki.

Polski folklor

Podobno w folklorze wyraża się sposób pojmowania rzeczywistości. Wejdź w naszą kolorową, piwną rzeczywistość z linią piw „Polski Folklor”. Jest ona inspirowana prawdziwymi motywami kultur ludowych naszego kraju. Daj się ponieść szaleństwu i magii wyobraźni!

Z małej pasieki

Z Małej Pasieki to seria, której motywem przewodnim jest miód. Jasne? Ciemne? Grzaniec? Mamy coś dla każdego zwolennika miodowych trunków. Jeśli masz ochotę na miodowe „małe co nieco”, ta linia jest zdecydowanie dla Ciebie.

Ze smakiem

Słodko, naturalnie i z gustem. Te 3 określenia idealnie oddają charakter serii „Ze smakiem”, stworzonej dla silnych, niezależnych kobiet, szukających wrażeń w świecie kraftu. Obalamy mity – piwo nie jest typowo męskim napojem! Nie wierzysz? Spróbuj i rozsmakuj się w kobiecej odsłonie kraftu.

Bezalko%

Seria Bezalko% to dowód na to, że bez alkoholu można się świetnie bawić smakiem i aromatem. Jeśli lubisz dobre piwo, ale nie możesz lub nie chcesz spożywać alkoholu, to właśnie z myślą o takiej sytuacji wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Demokraft

Seria DemoKraft powstała z myślą o poszerzeniu dostępności piw kraftowych na rynku polskim. W jej skład wchodzą piwa nowofalowe, sowicie chmielone amerykańskimi odmianami chmielu. To również seria, w której postanowiliśmy przekazać Wam nasze najlepsze doświadczenia z piwami rzemieślniczymi.